Translate

niedziela, 12 stycznia 2014

Wywiad z Vougue :)

Jest mi bardzo miło, że Klaudia udzieliła mi odpowiedzi na kilka pytań :) 
Poniżej będziecie mogli przeczytać moją rozmowę z Vougue. Sympatyczna dziewczyna, ze świetnym wyczuciem stylu. Styl Klaudii jest kobiecy i praktyczny. Miłośniczka obcasów, które głównie pojawiają się w jej stylizacjach :) Nie mogę zapomnieć też o neonach, które często goszczą na jej blogu .Kiedy trzeba, prezentuje wygodne, sportowe stylizacje. Mam nadzieję, że uda mi się przybliżyć Wam osobę Klaudii. Zaglądajcie na bloga Vougue, bo na prawdę warto.
Tymczasem zapraszam Was do czytania :) 1.Skąd się wziął pomysł z założeniem www.vouguex.blogspot.com/? To była twoja decyzja czy ktoś Ci ją podsunął?
Swoja 'blogową' przygodę zaczęłam na Photoblogu, gdzie opisywałam głównie, to co robię. Taki mini pamiętnik. Dostając wiele komentarzy oraz wiadomości, zdecydowałam sie stworzyć bloga, na którym pokazuję głównie swoje stylizacje.

2.Jakie marki odzieżowe lubisz najbardziej?
Moją ulubioną marka jest znany wszystkim Primark, gdzie można znaleźć dużo tanich, fajnych perełek. Lubię też Zarę , H&M i Stradivarius. Jednak ostatnio mam trochę
mniej czasu, aby chodzić po sklepach, dlatego kupuję głównie online, a dokładniej na Choies , Persunmall , Chicnova i dużo, dużo więcej.

3.Masz jakieś plany na przyszłość związane z modą, czy prowadzenie bloga  Ci zupełnie wystarczy?
Chciałabym być kiedyś tak zwanym 'Personal shopper', ale wiem, że bardzo daleko mi jeszcze do tego i dużo muszę się nauczyć , jak na razie pomagam tylko osobom wirtualnie, ale sprawia mi to wielką przyjemność :) 

4.Co daje Ci największą satysfakcję z prowadzenia bloga?
Wzrastająca ilość komentarzy oraz wyświetleń na blogu.

5.Jakie są dla Ciebie największe plusy blogowania? Są jakieś minusy?
Jakie są plusy prowadzenia bloga? Na pewno to, że mogę podzielić się swoim stylem z innymi i poznać ich opinie na temat moich stylizacji. Minusy? Oczywiście internetowy hejting i zawiść niektórych osób. Prowadząc bloga wciągamy czytelników do swojego świata, a to nie jest dobre dlatego, że ingerują w moje prywatne życie. W tych czasach również spotykamy sie z wieloma fejkami. Niestety, moje zdjęcia z bloga tez są kradzione i używane na kontach z nieprawidłowymi informacjami.

6.Jaki element kobiecej garderoby lubisz najbardziej?
Myślę, że jak każda kobieta uwielbiam BUTY! Ciągle je zbieram i mam chyba każdy możliwy kolor. Gdy będę miała juz swój dom, na pewno poświęcę jedną ścianę na półki z butami. 

7. Co Twoim zdaniem będzie na topie w 2014 roku?
Na pewno kolor różowy w każdej postaci oraz biel i czerń. A z ciuchów? Zostaniemy przy dużych torbach i ciuchach z lat 90 i 80 :) 

8. Są jakieś osoby, którymi się inspirujesz?
Nie mam osoby którą się inspiruję, ale z chęcią przeglądam blogi Kenzy oraz Nettenestea.

9.Skąd się wzięło u Ciebie zainteresowanie modą?
W sumie to jak byłam młodsza nie przywiązywałam uwagi do tego co ubierałam. Zawsze mama kupowała mi ciuchy, a ja to nosiłam. Myślę, że kiedy odkryłam stronę We Heart It zaczęłam stylowo się ubierać :)

10.Co sądzisz o stylu ubierania się Polek? Jak wypadają w porównaniu z Irlandkami?  
Szczerze mówiąc, to dwa inne światy. Polki przywiązują bardziej uwagę do tego jak ubierają się na co dzień, zaś Irlandki stroją sie na imprezy. W Polsce w clubie rzadko zobaczymy dziewczynę w strojnej sukience, a tutaj jest to normalne. Jednak na co dzień Irlandki stawiają na wygodę, czyli dresowe spodnie i najczęściej Emu. Oczywiście, nie mówię  tutaj o wszystkich Irlandkach. A co ogółem myślę o stylu Polek? Jest ciągle za szary. Mimo, że sama nie zawsze ubieram sie w neony, to lubię sie wyróżniać, w Polsce niestety tego jest mało , bo 'co ludzie powiedzą' :) Tutaj tego nie ma!

Chciałabym bardzo podziękować Klaudii za wywiad :)

Blog Vougue-  Vouguex 
Fan Page Vougue- Klaudia Warasiecka- Vougue

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz